Klett nakladatelství s.r.o.
Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3 – Vinohrady
tel.: +420 233 084 110, www.klett.cz, info@klett.czKlett vydavateľstvo s. r. o., IČO: 49615645, so sídlom: Jičínska 2348/10, 130 00 Praha 3 – Vinohrady (ďalej iba „my“) je vydavateľstvo, ktoré sa zameriava na jazykovú literatúru, hlavne jazykové učebnice a ďalšie učebné pomôcky pre výučbu jazykov. Radi by sme vám nepravidelne, z času na čas, poslali e-mailom alebo oznámili telefonicky informácie o:
  • novinkách, ktoré pripravujeme,
  • nových produktoch,
  • seminároch a konferenciách, ktoré organizujeme.

V rámci toho od nás môžete tiež dostať výučbové materiály – časopisy Klett Blätter a Klassnyj žurnal – alebo exkluzívne ponuky, ktoré sú určené len odberateľom našich noviniek.

Pokiaľ máte záujem o tieto správy, uveďte nižšie svoj e-mail alebo telefón a potvrďte, že nám dávate súhlas s týmto oslovovaním. Z odberu noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť cez odkaz uvedený v každej poslanej správe, počas telefonického hovoru, alebo sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť prostredníctvom kontaktov na našich webových stránkach www.klett.cz (www.vydavatelstvoklett.sk).The Klett Group is one of Europe’s leading education-dedicated enterprises, with 67 companies at 33 sites in 15 countries. The Group’s portfolio encompasses everything from traditional textbooks to modern interactive learning aids; from professional literature to the classics. Moreover, the Klett Group has established itself as the leading private provider of educational and continued education services. The Group companies employ a workforce of 3,605 people and generated a turnover of € 537.3 million in 2016.